Yükleniyor...
  • Çalışma Saatleri: Her Gün: 10:30 - Gece 03:00
Fiyatlar | Antalya Spa ve Masaj Salonu

Fiyatlar

Spa & Masaj Bilgi ve Fiyatlarımız

Kese & Köpük Masajı

Hizmet Süresi: 30 dk

Köpük masajı kesenin ardından saf ve doğal sabunlardan üretilen yoğun köpükle uygulanan masaj işlemidir. Kese uygulamasıyla gözeneklerden çıkan yağ ve cilt yüzeyindeki kirden, tamamen arınmak amacıyla köpük masajı yapılır.

Rezervasyon

Sauna

Hizmet Süresi: Randevu Al

Sauna cilt sağlığına faydalıdır, eski çağlardan itibaren cilt hastalıklarının tedavisinde alternatif olarak kullanılır. Sauna buharı terlemeyi sağlar, böylece cildin temizlenmesi yanında hücrelerin yenilenmesine etki eder. Ayrıca kilo kaybına da sebep olur.

Rezervasyon

Hamam

Hizmet Süresi: Randevu Al

Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha ötesi sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı merkezler olmuştur. İnsanoğlunun yaşamsal gereksinimlerinden biri olan suyun sağlık amacıyla kullanımı, hamam gibi mekanlara yol açmıştır.

Rezervasyon

Sıcak Yağ Masajı

Hizmet Süresi: Randevu Al

Aromatik yağlar ile yapılan yağlı masaj vücüdun gevşemesine, kan dolaşımının hızlanmasına ve kas yaralanmalarına iyi gelmektedir. Yorgunluk, stres, anksiyete vb. rahatsızlık yaratan durumları ortadan kaldırarak kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar.

Rezervasyon

Buhar Odası

Hizmet Süresi: Randevu Al

Buhar odasında oturmanın, özellikle yaşlı insanlarda kardiyovasküler sistem üzerinde olumlu etkileri olduğu gösterilmiştir. Buhar odası terapisinin kan basıncını düşürdüğü ve kalbi daha sağlıklı tuttuğu yanı sıra ülserlere iyi geldiği kanıtlanmıştır.

Rezervasyon

Harem Masajı

Hizmet Süresi: Randevu Al

Harem masajı bilinen masaj uygulamalarının çok daha konforlu ve rahatlatıcı türü olarak ortaya çıkmıştır. Bu masaj türünde vücutta rahatlama sağlamak ve stresi azaltmak öncelikli olmakla birlikte klasik masaj kuralları içinde yapılan gelişmiş bir masaj uygulamasıdır.

Rezervasyon
Telefon
WhatsApp